Община т.н.УПЦ КП с.Кияница заявила о своем присоединении к канонической Церкви

ЄПИСКОПУ СУМСЬКОМУ

І  ОХТИРСЬКОМУ ЄВЛОГІЮ

Ми, прихожани Свято-Покровської громади с. Кияниця, знаємо, що в с.Юнаківка громада УПЦ КП перейшла в лоно канонічної Української Православної Церкви. За проханням громади с. Юнаківка в УПЦ перейшов і колишній  «священик» УПЦ КП  Роман.

Ми, прихожани громади УПЦ КП с. Кияниця підтримуємо рішення громади с. Юнаківка, а також о. Романа. Цим ми засвідчуємо, що ми залишаємося з о. Романом і переходимо до Української Православної Церкви під керівництвом Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана).

Просимо Вас підтримати нашого батюшку о.Романа і прийняти його в лоно канонічної Православної Церкви.

З повагою, щирим каяттям, і сподіванням на Вашу милість

прихожани Свято-Покровської церкви

с. Кияниця Сумського району

(підписи)