Богоявленське освячення води відбулося у Ромнах

18 січня 2013 року, у Навечір’я Богоявлення (Хрещенський святвечір) після Божественної літургії митрофорний протоієрей Іоанн Кавчак, настоятель Вознесенської церкви м. Ромни, освятив воду великим чином. Участь в Божественній літургії та освячені води взяли учні 1-4 кл. школи № 3, депутати райдержадміністрації, міськради та безліч парафіян. Того ж дня по запрошенню дирекції та педагогічного складу школи № 8 прот. Іоанн Кавчак великим чином освятив воду в школі. Після проповідей в церкві та в школі всі присутні були окроплені святою хрещенською водою, а всі учні отримали від настоятеля в подарунок благословенні іконки.
19 січня 2013 року, на Богоявлення, після Божественної літургії та освячення води великим чином в церкві, по традиції митрофорний протоієрей Іоанн Кавчак, протоієрей Дмитрій Довгий, протоієрей Іоанн Букай освятили воду на р. Сула у м. Ромни, де зібралося багато парафіян.