Різдвяні святкування у Вознесенському храмі Ромнів

7 січня 2013 року, в день Різдва Христового, настоятель Вознесенської церкви м. Ромни митрофорний протоіерей Іоанн Кавчак після причащання дітей та дорослих провів конкурс «Моя колядка». Всі без винятку одержали різдвяні подарунки: діти – солодощі, а дорослі — іконки. Після служби відвідав на дому хворих, престарілих людей, інвалідів. Отець Іоанн привітав їх зі святом Різдва Христового та побажав їм здоров’я, благополуччя, достатку і подарував їм різдвяні подарунки.
8 січня отець Іоанн відвідав хворих дітей 6-го відділення І обласної спеціалізованої лікарні м. Ромни і кожній дитині з нагоди свята вручив різдвяні подарунки.
9 січня настоятель Вознесенської церкви митрофорний протоіерей Іоанн Кавчак також вручив різдвяні солодощі дітям школи-інтернату ім. О. Деревської.