Священний Синод УПЦ прийняв рішення про церковне вшанування дня другого обрітення Малочернетчинського чудотворного образу

Ж У Р Н А Л  № 06

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира –

СЛУХАЛИ:

Рапорт Преосвященного єпископа Сумського і Охтирського Євлогія про встановлення святкування другого обрітення (знайдення) Малочернеччинського образу Христа Спасителя «Хліб Життя» 12/25 вересня (старий/новий стиль).

УХВАЛИЛИ:

1.Благословити встановлення святкування другого обрітення (знайдення) Малочернеччинського образу Христа Спасителя «Хліб Життя» 12/25 вересня (старий/новий стиль).

2.Календарній комісії внести відповідні зміни в Церковний календар Української Православної Церкви.