Медіапроекти Сумської єпархії УПЦ відзначені нагородами Блаженнішого Предстоятеля

14 грудня 2012 року з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр зустрівся з переможцями VI Фестивалю ЗМІ православних. Зустріч відбулася у резиденції Предстоятеля УПЦ у Свято-Успенскій Києво-Печерській Лаврі. Після вітального слова архієпископ Олександр вручив переможцям і лауреатам Фестивалю дипломи та, з благословення Блаженнішого Владики, нагородив переможців церковними орденами.

За результатами висновків жюрі телепрограма Сумської єпархії "Православна Сумщина" стала переможцем у номінації "Прем'єра року", а інтернет-журнал "Серафим" — у номінації " Зірка YouTube". Нагороди отримали редактор телевізійного проекту "Православна Сумщина" Сумської єпархії прот. Роман Ополонський, а також відповідальний редактор інтернет-журналу "Серафим" Артем Лубинець.

Нагадаємо, що цієї осені Фест ЗМІ вперше відбувся у дистанційно-телевізійному форматі спільно з двома ювілейними медійними форумами: Х Міжнародним фестивалем православного кіно «Покров» (Київ, 11-14 жовтня) та V Фестивалем православних ЗМІ «Вера и слово» (Москва, 28-31 жовтня). За результатами конкурсу телевізійних проектів Української Православної Церкви було визначено найкращих у 5 номінаціях: "Найкраща інформаційна телепрограма", "Найкраща місіонерська телепрограма", "Найкраща просвітницька телепрограма", "Прем’єра року" та "Зірка YouTube".