До Світлого дня – світлі вчинки

Найдорожче для українця – це щедра, сонцем зігріта, благословенна Богом земля. Життя – Божий дар. З приходом весни оживає природа, повертаються з далеких країв на рідну землю птахи, духмяніють молодою зеленню ліси. І саме з весною приходить в наші оселі найголовніше свято християн – Великдень, світле Воскресіння Христове.

27 лютого стартувала традиційна спільна акція Сумської обласної державної телерадіокомпанії та Сумської єпархії Української Православної Церкви «До Світлого дня – світлі вчинки», яка триває під час Великого Посту. Її мета – збір коштів на придбання медичного обладнання, медикаментів, продуктів харчування тощо для відділення гематології та онкології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Підсумки акції планується підбити 17 квітня.

Сумська громада активно включилася до проведення цієї акції. Не залишилися осторонь і працівники закладів культури і мистецтв області – апарат управління культури і туризму обласної державної адміністрації, науково-методичний центр культури і мистецтв, театри — драми і музичної комедії ім… М.С.Щепкіна та для дітей та юнацтва, музеї – краєзнавчий та художній ім.Н.Онацького, бібліотеки – універсальна наукова ім.Н.Крупської та дитяча ім… М.Островського, філармонія, вище училище мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського.

“Сотвори благо і відплатиться тобі у всьому” – ці святі слова спонукають нас творити добрі справи, правильні вчинки для рідних і навіть незнайомих людей, які потребують допомоги. Саме з такими словами звернулася до присутніх начальник управління культури і туризму Олена Мельник, відкриваючи благодійний концерт, який відбувся 5 квітня в обласній філармонії за участю артистів філармонії.

Під час його проведення в залі філармонії була встановлена «благодійна скринька» для збору коштів, щоб допомогти маленьким пацієнтам, які знаходяться на лікуванні у гематологічному відділенні Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Загалом було зібрано коштів від працівників культури та глядачів, які були присутні на заході, на суму 14 тисяч 800 гривень. Ці кошти підуть на благодійний рахунок для онкохворих дітей.

(Сайт Сумської облдержадміністрації)