У День Хрещення Русі разом молитимуться Святіший Патріарх Кирил, Святіший і Блаженніший Патріарх Ілія II і Блаженніший Митрополит Володимир

Як повідомляє портал "Православіє в Україні", напередодні Дня святкування Хрещення Русі у Києві відбудеться зустріч двох Патріархів — у понеділок, 25 липня, до України приїде Святіший і Блаженніший Патріарх Ілія ІІ, Католикос-Патріарх всієї Грузії, архієпископ Мцхетський і Тбіліський, Митрополит Піцундський і Сухумо-Абхазький, а наступного дня, 26 липня, прибуде Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

27 липня, напередодні дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Святіший Патріарх Кирил, Святіший і Блаженніший Патріарх Ілля II і Блаженніший Митрополит Володимир звершать молебень біля пам’ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці. У богослужінні візьмуть участь члени Священного Синоду, собор ієрархів з України та Росії, духовенство.

28 липня, у день святкування Хрещення Русі, день Тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви, на Соборній площі Києво-Печерської Лаври буде відслужена святкова Божественна літургія.

Очікується, що в урочистих заходах, як і в попередні роки, візьмуть участь тисячі вірян Української Православної Церкви. Уже зараз до столиці прибувають сотні паломників з усіх куточків країни, аби разом зі Святішим Патріархом Кирилом, Святішим і Блаженнішим Патріархом Ілією ІІ і Блаженнішим Митрополитом Володимиром помолитись за богослужінням у цей знаменний день.

Програма візиту Святішого і Блаженнішого Патріарха Ілії II до України

25 липня, понеділок

15:00 Зустріч Святішого Патріарха Ілії ІІ на Святих воротах Лаври. Молебень.

26 липня, вівторок

11:00 Відкриття виставки: «Іверія та Києво-Печерська Лавра. – благодатні угіддя Пресвятої Богородиці»

11:30 Відвідання Свято-Іллінського храму на Подолі. Молебень

18:00 Зустріч із Патріархом Кирилом