Єпископ Євлогій взяв участь у засіданні Богословсько-канонічної комісії

30 травня 2011 року у Київській Духовній Академії під головуванням Високопреосвященнішого Августина, архієпископа Львівського і Галицького відбулось чергове засідання Богословсько-канонічної комісії при Священному Синоді Української Православної Церкви.

Комісія завершила вивчення матеріалів на виконання доручення Священного Синоду Української Православної Церкви від 23 грудня 2010 року про вивчення з богословської точки зору положення Податкового кодексу щодо механізму обліку фізичних осіб – платників податків та аргументів віруючих, які через релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номеру облікової картки платника податків.

В результаті обговорення Комісія сформулювала відповідні висновки, які будуть передані на розгляд Священного Синоду Української Православної Церкви.