Святкові заходи у Тростянці з нагоди Покрова Божої Матері

14 жовтня, в день Покрова Пресвятої Богородиці, в Сято-Вознесенському храмі м.Тростянця Божественну Літургію відслужив благочинний Тростянецького округу протоієрей Олександр Карпець. За богослужінням були присутні представники районної влади: голова Торостянецької райдержадміністрації Олексій Миколайович Новохатський, заступники Юрій Дмитрович Слабоспицький, Павло Петрович Боженко, а також кандидат на посаду Тростянецького міського голови Губенко Василь Васильович.

Цього ж дня в районному будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди свята Покрова Пресвятої Богородиці та Дня козацтва. З вітальним словом до присутніх звернувся благочинний Тростянецького округу прот. Олександр Карпець. Священник привітав усі з святом Покрова, розповів історію цього свята і побажав усім заступництва Божої Матері. З нагоди свята прот. Олександр був нагороджений пам’ятним знаком «200 лет Георгиевскому Кресту».