Община т.н. УПЦ КП заявила о возвращении в лоно Церкви Христовой

КЕРУЮЧОМУ СУМСЬКОЮ ЄПАРХІЕЮ

УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Преосвященніший Владико!

Ми, жителі села Юнаківка Сумського району Сумської області, звертаємося до Вас з проханням прийняти нас з покаянням в лоно Сумської єпархії канонічної Української Православної Церкви. Вболіваючи за долю нашого храму, який на цей час перебуває в аварійному стані, декілька років тому ми допустили велику помилку. Піддавшись на обіцянки від представників «київського патріархату» надати фінансову допомогу на відновлення храму, а також на їх запевнення, що так звана церква київського патріархату є канонічною та визнаною у Православному світі, ми перейшли до цієї організації. Зараз ми повністю усвідомили свою помилку та весь тягар гріха розколу. Саме цим викликане наше щире каяття та прохання прийняти нас у лоно канонічної Церкви.

Водночас ми інформуємо Вас про фактичну самоліквідацію громади «київського патріархату» в с. Юнаківка. Також щиро просимо Вас не залишати без своєї милості колишнього «священика» УПЦ КП  Романа. Сподіваємося, що ця людина принесе немало користі Православній Церкві, у випадку коли Ви врахуєте за можливе прийняти його в ряди кліриків Сумської єпархії УПЦ.

З повагою, щирим каяттям

та упованням на Вашу милість