Состоялось приходское собрание Архангело-Михайловского храма г.Ахтырки

Выписка из протокола приходского собрания Архангело-Михайловской общины г.Ахтырки:

"СЛУХАЛИ: повідомлення настоятеля та голови парафіяльної ради Архангело-Михайлівської парафії м. Охтирки ієрея Віталія Бринзяника щодо факту переходу бувшого настоятеля прот. Ярослава Головка до УПЦ КП, спроби таємної передачі храму та церковного майна до УПЦ КП.

УХВАЛИЛИ:

1.      У зв’язку із переходом бувшого настоятеля Архангело-Михайлівської парафії м. Охтирки прот. Ярослава Головка та його таємної спроби передати документи, храм та церковне майно релігійній організації УПЦ КП заявляємо про свою рішучу незгоду із зазначеним вчинком прот. Ярослава Головка і заявляємо про своє тверде бажання і надалі залишатися у лоні Української Православної Церкви під омофором Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України та під керівництвом Преосвященного Євлогія, єпископа Сумського і Охтирського.

2.      Звернутися до Преосвященного Євлогія, єпископа Сумського і Охтирського, із проханням надати всебічну підтримку і допомогу, щоб перешкодити незаконному захвату храму та церковного майна Архангело-Михалівської парафії м. Охтирки прихильниками релігійної організації УПЦ КП, який таємно самочинно спробував здійснити бувший настоятель прот. Ярослав Головко. Просимо Преосвященного Владику звернутися до органів державної влади, до громадських організацій про захист наших законних прав і свобод від втручання релігійної організації УПЦ КП".