Єпископ Євлогій звернувся до Голови Верховної Ради України

Голові Верховної Ради України Литвину В.М.

Шановний Володимире Михайловичу! Звертаємось до Вас як до Голови Верховної Ради України, як до посадової особи, яка стоїть на захисті прав і свобод всіх громадян України. З прикрістю повідомляємо про чергове захоплення храму Української Православної Церкви з боку прибічників розкольницького угрупування УПЦ КП. У селі Бєєво Липоводолинського району розкольники захопили храм, зачинилися в ньому і не впускають віруючих УПЦ. Жителі села одностайно не бажають переходити у розкол, про що вони повідомили мене письмово. Особливо прикро, що інцидент стався у Страсну П’ятницю, день особливого молитовного настрою віруючих, які позбавлені можливості молитися у храмі.

Сумська область нині є єдиною в Україні, де до цих пір тривають захоплення православних храмів і тиск на православних віруючих. Шанобливо прошу Вас як Голову Верховної Ради України вжити термінових заходів для відновлення законних прав православних жителів села Бєєво Липоводолинського району і зупинити свавілля розкольників.

З повагою, від імені православних віруючих Сумської єпархії УПЦ Євлогій, єпископ Сумський і Охтирський