У зв"язку з захопленням храму єпископ звернувся до Президента України

Президенту України Ющенку В.А.

Шановний Вікторе Андрійовичу! Звертаємось до Вас як до Гаранта Конституції, гаранта прав і свобод всіх громадян України. З прикрістю повідомляємо про чергове захоплення храму Української Православної Церкви з боку прибічників розкольницького угрупування УПЦ КП. У селі Бєєво Липоводолинського району розкольники захопили храм, зачинилися в ньому і не впускають віруючих УПЦ. Жителі села одностайно не бажають переходити у розкол, про що вони повідомили мене письмово. Особливо прикро, що інцидент стався у Страсну П’ятницю, день особливого молитовного настрою віруючих, які позбавлені можливості молитися у храмі.

Сумська область, Ваша мала батьківщина, нині  є єдиною в Україні, де до цих пір тривають захоплення православних храмів і тиск на православних віруючих. Шанобливо прошу Вас як Главу Держави відновити законні права православних жителів села Бєєво Липоводолинського району і зупинити свавілля розкольників.

З повагою, від імені православних віруючих Сумської єпархії УПЦ Євлогій, єпископ Сумський і Охтирський