Православные с. Беева просят Сумского архипастыря защитить их от вероломного нападения безбожников-филаретовцев

Прихожане Спасо-Преображенского храма с.Беево Липоводолинского района, захваченного сектантами УПЦ КП направили телеграмму епископу Сумскому и Ахтырскому Евлогию с просьбой защитить их общинуи храм от филаретовцев: «Ваше Преосвященство! По проханню прихожан Спасо-Преображенського храму с.Беєве довожу до Вашого відома, що Спасо-Преображенський храм с.Беєво проти волі прихожан захопили представники так званого київського патріархату з дозволу директора агрофірми Сало. Віруючи просять Вашої архіпастирської допомоги і підтримки, а також  висловлюють тверде бажання залишитись тільки в лоні канонічної Церкви. Смиренний послушник Вашого Преосвященства протоієрей Андрій.»